Django - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Available %s
el: Διαθέσιμο %s

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Choose all
el: Επιλογή Όλων

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Chosen %s
el: Επιλεχθέντα %s

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
el[0]: %(sel)s από %(cnt)s επιλέγηκε
el[1]: %(sel)s από %(cnt)s επιλέγηκαν

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
el: Έχετε μη αποθηκευμένες αλλαγές σε επιμέρους επεξεργάσημα πεδία. Εάν εκτελέσετε μια ενέργεια, οι αλλαγές σας θα χαθούν.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
el: Έχετε επιλέξει μια ενέργεια, αλλά ακόμη δεν έχετε αποθηκεύσει τις αλλαγές επιμέρους πεδίων. Παρακαλώ επιλέξτε ΟΚ για να αποθηκεύσετε. Θα χρειαστεί να επαναλάβετε την ενέργεια.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
el: Έχετε επιλέξει μια ενέργεια και δεν έχετε κάνει καμία αλλαγή σε επιμέρους πεδία. Πιθανώς ψάχνετε για το κουμπί Go και όχι το κουμπί Αποθήκευση.

en: January February March April May June July August September October November December
el: Ιανουάριος Φεβρουάριος Μάρτιος Απρίλιος Μάιος Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος Σεπτέμβριος Οκτώβριος Νοέμβριος Δεκέμβριος

en: S M T W T F S
el: Κ Δ Τ Τ Π Π Σ

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Now
el: Τώρα

en: Clock
el: Ρολόι

en: Choose a time
el: Διαλέξτε ώρα

en: Midnight
el: Μεσάνυχτα

en: 6 a.m.
el: 6 π.μ.

en: Noon
el: Μεσημέρι

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Today
el: Σήμερα

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Yesterday
el: Χθες

en: Tomorrow
el: Αύριο
